poniedziałek, 9 września 2013

Zaprojektuj taras – wizualizer DLH Poland

Projekty tarasów drewnianych - program do projektowania
Firma DLH Poland posiadająca wiodącą pozycję w sprzedaży desek tarasowych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła wizualizer tarasów, który pozwoli nam wczuć się w rolę architekta i stworzyć swój wymarzony taras!

Wizaulizer firmy DLH Poland daje możliwość zaprojektowania tarasu w jednym z trzech styli: nowoczesnym, klasycznym lub tradycyjnym. Użytkownik może wybrać jedną z opcji w zależności od tego, która stylistycznie najbardziej będzie odpowiadać bryle jego własnego domu lub też z ciekawości sprawdzić, który styl najlepiej przypadnie mu do gust.

Zwizualizuj własny taras krok po kroku
Po wyborze ulubionego przez siebie stylu możemy dowolnie sprawdzać rodzaj deski tarasowej, która będzie najlepiej się prezentować. Każda deska jest opisana – zaczynając od nazewnictwa, poprzez profile w jakich występuje, kończą zaś na dostępnych wymiarach. Dodatkowa opcja zmiany orientacji ułożenia tarasu – horyzontalna i wertykalna, pozwala wybrać najlepsze rozmieszczenie. Ponadto możemy wybrać odpowiedni kolor elewacji spośród 9 najpopularniejszych i najczęściej wybieranych. Użytkownik ma do wyboru między innymi kolor biały, szary, brązowy, pistacjowy, a nawet imitację czerwonej cegły. Wybór stolarki okiennej oraz dachu to kolejne z możliwości wizualizera. Przestrzeń tarasowa może nabrać zupełnie nowego znaczenia w zależności od doboru poszczególnych elementów, składających się na wygląd całej bryły budynku. Po zaprojektowaniu tarasu dzięki funkcji kalkulatora mamy od razu możliwość sprawdzenia jego ceny, wystarczy, że podamy jego powierzchnię. W ten oto prosty i szybki sposób od razu będziemy znać przybliżony koszt naszego wymarzonego miejsca w ogrodzie. Wizualizer ma na celu prezentację szerokiej oferty tarasów firmy DLH Poland inspirowanej najnowszymi trendami w projektowaniu i stworzonej przez najlepszych specjalistów firmy.

Wizualizer dostępny jest pod adresem: www.dlh-drewno.pl


Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): DLH