środa, 14 sierpnia 2013

Keramag w polskich łazienkach


Keramag to jeden z czołowych producentów ceramiki łazienkowej w Niemczech. Ponad sto lat na rynku owocuje znajomością oczekiwań klientów. Z wiedzy oraz doświadczenia, połączonego z zamiłowaniem do piękna powstała marka Keramag Design, oferująca oryginalne produkty dla najbardziej wymagających odbiorców. W Polsce wielbiciele wysmakowanego wzornictwa znajdą produkty Keramag Design w ofercie Sanitec KOŁO.

Trwałe wartości, kreatywne podejście
Celem Kermag Design jest tworzenie produktów, które cechuje ponadczasowy design, opierający się modom i trendom. Każda z linii ma niepowtarzalny wygląd z dbałością o najdrobniejsze detalae. Zadbali o to znani designerzy: Antonio Citerrio, Michael Schmidt czy Cornelia Thies. Świadome łączenie pięknej formy z użytecznością to cecha wszystkich produktów.

Wzornictwo: z potrzeby piękna
Dostępne w ofercie Kermag Design meble i ceramika łazienkowa: Citterio , Silk, Preciosa 2 i myDay, stelaż Universal oraz wanna Mattis to luksusowe wyposażenie łazienek.

Każda seria ma niepowtarzalny rys osobowości projektanta: przejrzysta geometria i miękkie krzywizny w serii Citterio Antonio Citterio, spójna i prosta stylistyka Preciosa 2 charakteryzująca projekty Bernda Borhammera , łagodny i komfortowy projekt ceramiki Silk Michaela Schmidta, naturalna i elegancka lekkość serii myDay Cornelii Thies to propozycje, których wspólnym mianownikiem jest elegancja i funkcjonalność.

W stronę nowoczesności
Rozwiązania takie jak szkliwo KeraTect® czy system odpływowo-przelewowy Clou to przykłady innowacji wpływających na komfort użytkowania i bezpieczeństwo, a z drugiej będących przejawem troski o środowisko naturalne. KeraTect® to szkliwo, które charakteryzuje łatwość w pielęgnacji przy ograniczonym zużyciu środków chemicznych i wyjątkowa trwałość, objęta 30 letnią gwarancją połysku. System Clou pozwala na stworzenie jednolitej powierzchni ceramicznej umywalek i bidetów, bez zbędnych otworów, dzięki czemu otrzymujemy lepsze zabezpieczenie przed zalaniem. Jednolitą powierzchnię ceramiki łatwiej także utrzymać w czystości. W zakresie zużycia wody miski WC Keramag należą do najbardziej ekonomicznych urządzeń w tej grupie produktów.

Wzornictwo Keramag Design jest modne. Produkty tworzone z pasją odzwierciedlają potrzeby ludzi, którzy chcą odnajdywać swoją osobowość również w przedmiotach, wśród których żyją. Keramag Design to propozycja dla wszystkich, którzy dbają o jakość życia i cenią sobie design na światowym poziomie.

Produkty Kermag Design są dostępne w ofercie firmy Sanitec KOŁO – wiodącego producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.


Źródło: Sanitec KOŁO
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Sanitec KOŁO