czwartek, 1 sierpnia 2013

Hugs - pikowana ściana do przytulania


Dzięki marce Alphenberg ściany w domu nie koniecznie muszą być twarde, zimne oraz niemiłe w dotyku. Hugs - nowość w ofercie firmy, to eleganckie i miękkie okładziny ścian ze skóry naturalnej.

Wykończenie ścian to ważny etap aranżowania wnętrz. Ściany stanowią tło dla innych elementów wystroju, jednak mogą same w sobie stanowić dekorację. Dotychczas wybór był zazwyczaj prosty – farba albo tapeta. Od paru lat projektanci wnętrz zaczęli sięgać po alternatywne materiały wykończeniowe. Dla przykład marka Alphenberg oferuje kasetony Hugs.

Hugs to nowy produkt w ofercie holenderskiej marki Alphenberg. Ten system dekoracyjny to puszyste wypełnienie oraz nawierzchniowa warstwa okładziny, wykonana z najwyższej jakości skór włoskich. Ściany pokryte dekoracjami Hugs są finezyjnie pikowane w kwadraty lub prostokąty o wymiarach 30cm x 30cm, 45cm x 45cm, 60cm x 60cm lub 15cm x 90cm. Okładziny ze skóry Hugs można wybierać z szerokiej gamy barw liczącej 16 kolorów. Każda z okładzin może zostać przygotowana także w wersji metalicznej. Oprócz wymiarów paneli i kolorów klient ma także możliwość wyboru wzoru na materiale. Zależnie od stylu pomieszczenia można zamówić wytłoczenie na okładzinie motywu skóry węża, szachownicy lub pięknych wzorów florystycznych.

System Hugs ma wiele zastosowań. Sprawdzi się m.in. do eleganckiego wykończenia kominka, wyspy w kuchni lub drzwi. Dobrym pomysłem jest także wykonanie efektownego wezgłowia łóżka w sypialni. Zaletą Hugs jest możliwość zastosowania zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Hugs ociepla wnętrza, nadając im ekskluzywnego i wyjątkowego stylu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.alphenberg.pl


Źródło: Alphenberg
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Alphenberg