niedziela, 14 lipca 2013

Wielkie wakacje z małym AGD


Dostępność różnorodnych owoców przez cały rok sprawia, że zmieniają się nawyki żywieniowe i w codziennej diecie mogą znaleźć się nie tylko jabłka lub banany z importu, ale także bardziej egzotyczne gatunki. Lato przywraca jednak rodzime smaki, bo zamiast cytrusów albo liczi można ponownie sięgnąć po nasze krajowe truskawki, maliny, porzeczki i czereśnie. Wkrótce przyjdzie czas również na przeróżne odmiany jabłek, śliwek i gruszek.

W gospodarstwie domowym zawsze znajdzie się sposób na owoce. Z pomocą przychodzi tu małe AGD kuchenne Amiki, które nawet z nadwyżką owoców szybko sobie poradzi, chociażby w trakcie przyrządzania zdrowych koktajli owocowych.

Dla przykładu ręczne miksery o mocach 250 do 300W, z funkcją Turbo: Rotis Mix, Velis Mix i Velis Mix+. Przydadzą się w każdej kuchni, pozwolą zaoszczędzić czas poprzez wykorzystanie ich wielu możliwości. W licznych czynnościach zastąpią wręcz człowieka. Nawet najsprawniejsze ręce nie zrobią takiego koktajlu owocowego, jak mikser.

Wszechstronne blendery coraz częściej nas wyręczają. Profesjonalnie sieką, trzepią i miksują. Takie urządzenia znakomicie nadają się do rozdrabniania owoców i przygotowywania koktajli, np. w połączeniu z jogurtem. Amica oferuje dwa modele: Velis Blend o mocy 450W i Noblis Blend o mocy 700W. Są one nie tylko praktyczne, ale i poręczne. Nie zajmują tak dużo miejsca jak dawniej roboty kuchenne. Ich bogate wyposażenie pozwoli sprostać wielu pomysłom. Użytkownicy sami odkryją ich wielkie możliwości podczas zmagań z owocami.

Dzięki małemu AGD Amiki można przeżyć udane wakacje – i to zdrowo. Amica nieustannie rozszerza zakres swoich innowacyjnych rozwiązań, unowocześniając gospodarstwa domowe i ułatwiając czynności w kuchni. Zasada jest prosta. Duże AGD – duże możliwości. Małe AGD – tak samo duże możliwości.


Źródło: Amica
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Amica