czwartek, 11 lipca 2013

Stalowa wanna KOŁO Lito - tradycja zobowiązuje


Wanna dedykowana jest dla tych, którzy lubią tradycyjne materiały i nowe rozwiązania. Rozszerzona gama produktów Sanitec KOŁO, w której są m.in. wanny akrylowe, stwarza możliwości wyboru nie tylko kształtu, ale również materiału.

Osoby preferujące wanny stalowe, będą mogły wybrać model marki KOŁO. Lito jest wygodną wanną o delikatnych liniach i dużych powierzchniach do postawienia np. szamponu lub mydła. Największy model (170 x 70cm) może być opcjonalnie wyposażony w eleganckie uchwyty, które ułatwią nie tylko starszym osobom wejście i wyjście z wanny, ale również zmianę pozycji w czasie kąpieli.

Do wyboru dostępne są trzy rozmiary wanien: 150x70cm, 160x70cm, 170x70cm (dostępna także z uchwytami). W komplecie są nogi oraz mata wygłuszająca szczelinę między nogami, a dnem wanny. Lito można zestawiać z parawanami nawannowymi z gamy Sanitec KOŁO.

Staramy się trafić możliwie do wszystkich klientów, stąd pomysł, by ofertę KOŁO wzbogacić o wanny stalowe. Jesteśmy przekonani, że osoby które wybiorą Lito, będą w pełni usatysfakcjonowane z jej zakupu. - mówi Piotr Agata, Menedżer Produktu ds. Wanien Sanitec Koło.

Wanna wyprodukowana jest ze stali o gr. 1.8mm. Ma wysoką wytrzymałość na zarysowania i ścieranie, jest również odporna na działanie chemiakaliów. Emalia pokrywająca wnętrze wanny jest odporna na działanie promieni UV.


Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Sanitec KOŁO