piątek, 5 lipca 2013

SANPLAST. Wielkie rozwiązania do niewielkiej lazienki!


Posiadacze niewielkich łazienek, ze względu na niewielką przestrzeń, często soją przed wyborem – wanna czy prysznic? Każde z tych rozwiązań ma wady i zalety, jednak bez względu na wybór, najważniejsze są wygoda oraz komfort użytkowania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli niewielkich łazienek Sanplast wprowadził do oferty produkty dopasowane do ich wymagań. Zachowanie ciekawego wzornictwa, pozwoli stworzyć nowoczesne i wygodne wnętrze.

Zwolennicy szybkich i energetycznych kąpieli w kabinach prysznicowych odnajdą w ofercie Sanplast m.in. modele kwadratowych kabin narożnych o wymiarach 70x70 cm, dostępnych w serii Classic. Kabiny tej linii to produkty o sprawdzonej, dopracowanej konstrukcji. Uznaniem Klientów od wielu lat cieszą się kabiny: KNs-c-70, KN/Dr-c-70 oraz KN/DTr-c-70, przyścienne kwadratowe, KT/DTr-c-70, KT/DJ-c-70, oraz kabiny czterościenne kwadratowe KC/r-c-70 i KC/DTr-c-70, KC/DJ-c-70. Wszystkie te modele dostępne są z wypełnieniem z polistyrenu. Do łazienki z niedużą wnęką można również wybrać spośród produktów serii Classic drzwi przesuwne DTr-c-70 oraz drzwi skrzydłowe DJ-c-70 z możliwością prawo lub lewostronnego osadzenia.

W rogu łazienki można także ustawić kwadratową kabinę, która pozwoli na oszczędność miejsca – model KN Eko Plus – dostępny jest w wymiarach idealnie pasujących do niewielkich pomieszczeń. SeriaEko Plus to produkty w atrakcyjnej cenie o estetycznym wyglądzie. Model KN oferowany jest z wypełnieniem z polistyrenu z profilami aluminiowymi w kolorze białym.

Z myślą o nietypowych łazienkach opracowano również produkty serii TX. Szeroka oferta przedstawia modele o eleganckim wyglądzie oraz komfortowych wymiarach. Klienci mają do wyboru: półokrągłe kabiny prysznicowe KP4/TX5 i KP4/TX5+BPza oraz kwadratowe KN/TX5, KN/TX5+Bza, które są dostępne już wymiarze 80 cm. Znakomitym rozwiązaniem do niedużej łazienki jest także kpl-KP4/TX5/165. Kabina ta kompletowana jest z głębokim brodzikiem z siedziskiem, stelażem orazobudową. Jest to kompleksowe rozwiązanie, gwarantujące dopasowanie poszczególnych elementów. Seria TX to szeroka gama rozwiązań, które można zastosować w łazience zaaranżowanej w dowolnym stylu.

W niedużej wnęce dobrze sprawdzą się drzwi skrzydłowe DJ/TX5 z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5mm, które posiadają przesunięty punkt obrotu. Ułatwia to ich otwieranie w małych łazienkach, a 190cm wysokości zapewnia komfort użytkowania. Do drzwi skrzydłowych DJ/TX5 firma Sanplast stwarza możliwość zakupienia dodatkowej ścianki – SS0/TX5. Dzięki zamontowaniu tego produktu można zbudować kabinę narożną lub trójścienną w dowolnej konfiguracji wymiarowej. Ścianka posiada wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5mm.

Ograniczona powierzchnia łazienki wymaga nietypowego sposobu aranżacji wnętrza. Zdecydowanie najwięcej miejsca w łazience zajmować będzie wanna. Dlatego też miłośnicy długich, relaksujących kąpieli, przy ograniczonych wymiarach łazienki, mogą mieć dylemat. Z myślą o ich wygodzie, eksperci firmy Sanplast stworzyli nowoczesną wzorniczo prostokątną wannę WP/AS serii AS o wymiarach 70x140 cm, która zwraca uwagę idealnie wyprofilowanym wnętrzem, zapewniającym niespodziewaną wygodę podczas kąpieli. Wanny AS wykonane z akrylu sanitarnego posiadają właściwości antypoślizgowe i gwarantują utrzymanie temperatury wody podczas kąpieli. Propozycja z serii AS firmy Sanplast SA pozwoli zaprojektować niedużą przesrzeń tak, by była ona komfortowa i przytulna.

Mała łazienka nie musi wiązać się z rezygnacją z wygody. Wystarczy odpowiednio dobrane wyposażenie i przemyślany sposób jego ulokowania, by swobodnie korzystać z przyjemności kąpieli.

Źródło: AchA PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Sanplast