środa, 10 lipca 2013

Remont? Pomyśl o rachunkach za ogrzewanie!


Remont. Cieszymy się z odmienionego mieszkania. Nieco mniej cieszą nas poniesione koszty. Jest na to sposób – ocieplenie mieszkania od wewnątrz i redukcja rachunków za ogrzewanie już w następnym sezonie. Zyskujemy – komfort, przyjemny mikroklimat i dodatkowe środki, które pozostaja w naszym portfelu. Słowo „remont” nabiera nowego znaczenia!

Mineralne płyty Multipor mają te cechy, jakimi powinno się charakteryzować dobre okrycie na zimę: są lekkie, ciepłe, trwałe, solidne, niepalne, nie gromadzą wilgoci i szybko schną. Nic dziwnego, że ich główne przeznaczenie to ocieplanie ścian i stropów w domach i mieszkaniach. Ponadto Multipor mozna łatwo i bez wysiłku przeciąć i przykleić.

Multipor dzięki swoim właściwościom nadaje się znakomice do ocieplenia ścian – na dodatek od wewnątrz i bez potrzeby używania dodatkowych materiałów paroszczelnych (więcej na: http://www.ocieplenieodwewnatrz.pl/). Sprawdzi się tam, gdzie występują zimne powierzchnie – do zaizolowania zewnętrznych ścian mieszkania, stropów i ościeży okiennych. Wielofunkcyjność wynika z różnej grubości materiału, pozwalającej używać go w różnych miejscach, zależnie od wymagań danej ściany. Wielkość płyt jest mniej ważna, gdyż można je przycinać, dopasowując do porządanych kształtów, a ponieważ Multipor jest jednorodny, kierunek przyklejania jest dowolny.

Lekkość materiału oraz łatwość obróbki sprawiają, że nie trzeba szukać fachowców. Porady i realizacje krok po kroku znajdują się na stronie na www.ocieplenieodwewnatrz.pl. Po przyklejeniu płyty Multipor można pomalować na dowolny kolor. Jedyne, co warto sprawdzić przed rozpoczęciem prac, to właściwości ściany przeznaczonej do ocieplania (wejdź na: http://sklep.xella.pl/). Wiedza ta pozwoli na dobór płyt właściwej grubości. O zgodę na ocieplenie nie trzeba pytać ani wspólnoty, ani spółdzielni – Multipor to rozwiązanie do szybkiego stosowania.

Płyty mineralne Multipor to jedno z niewielu rozwiązań, które umożliwiających skuteczne ocieplenie od wewnątrz. Pozwalają uzyskać lepsze parametry cieplne tam, gdzie możliwości zastosowania izolacji zewnętrznej są ograniczone.

Więcej informacji na stronie: www.ocieplenieodwewnatrz.pl


Źródło: Xella
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Xella