wtorek, 30 lipca 2013

Podloga drewniana w intensywnym kolorze


Lite podłogi z drewna, chociaż zawsze modne, również podlegają zmiennym trendom. W tym roku modne są intensywne i wyraziste wybarwienia - podłogi bogate kolorystycznie oraz strukturalnie.

Lite drewniane deski wybierają osoby zdecydowane na trwałą i piękniejącą z wiekiem podłogę. Kolorystyka nie musi być wcale stonowana, a sama deska niekoniecznie musi pasować tylko do wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu. Podłoga drewniana będzie równie dobrze prezentować się nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, czy też industrialnych loftach.

- Obecnie wielu klientów poszukuje niestandardowych rozwiązań do swoich domów czy mieszkań. Zdecydowane kształty i kolorystyka mebli już od paru lat widoczne są w polskiej rzeczywistości wnętrzarskiej – ocenia Radosław Rossa, Prezes Zarządu Ever Home SA. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe, interesujące wybarwienia, które umożliwią dopasowanie estetyki drewna do indywidualnych oczekiwań.

Nowa kolorystyka podłóg Ever Home trafi w różnorodne gusta. W ofercie znajdziemy zarówno jasne, jak i ciemne kolory - w chłodnych i ciepłych tonacjach. Miłośnikom bielonych podłóg do gustu przypadnie wersja Bianco – w zimnej, szarej odsłonie. Zwolennikom przeciwnych doznań estetycznych spodobają się wybarwienia o nazwie Burgund – głęboki, ciemny brąz w ciepłej, miękkiej tonacji. Poszukiwaczy klasycznych powinny uwieść wybarwienia Classic (intensywny wzór w stylistyce lekko przyciemnianej postarzanej podłogi), Naturelle (zróżnicowane ciepłe odcienie jasnego i średniego brązu), oraz Provance (modny efekt delikatnie postarzanej surowej deski).

Nowe wybarwienia dostępne są jako opcja wyboru wykończenia przy desce surowej z dębu i jesionu. Wybór dostępnych opcji podłóg Ever Home ułatwi konfigurator desek podłogowych, znajdujący się na stronie internetowej http://everhome.pl/konfigurator . Narzędzie pomaga szybko zorientować się w wariantach wykończenia desek oraz w opcjach dodatkowych, a także uzyskać informacje o cenach wybranej podłogi.

Podłogi firmy Ever Home można znaleźć w sieciach handlowych: DLH Poland, VOX Składy Budowlane, Grupa Fachowiec, Praktiker oraz Komfort.


Źródło: Blue Ocean
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Ever Home