poniedziałek, 22 lipca 2013

Królewska kąpiel w owalnej wannie KOŁO

Niegdyś posiadanie wanny w domu świadczyło o statusie finansowym i społecznym. Obecnie wanna jest powszechnym wyposażeniem łazienki, jednak określenie „królewska kąpiel” nadal kojarzy się z luksusem i komfortem. Owalne wanny marki KOŁO spełniają te wymagania.

W ofercie Sanitec KOŁO dostępne są wanny o przeróżnych kształtach i rozmiarach: prostokątne, narożne, asymetryczne, owalne. Te ostatnie idealnie pasują do ”królewskiej” kąpieli. Są to modele: Clarissa, Progress i Ego.


Clarissa dla kapryśnych
Wannę Clarissa cechuje współczesne wzornictwo. Wnętrze wanny jest ergonomicznie zaokrąglone, przy zachowaniu prostych ścian bocznych i geometrycznej stylistyki. Clarissa to wanna o sporej pojemności (195l), w której można poczuć się komfortowo. Jej rozmiary to 185cm długości i 85cm szerokości. Można ją ulokować przy ścianie jak i w centralnej części łazienki. W przypadku tego drugiego wariantu mamy możliwość wchodzenia do wanny z każdej strony. Rozmiar wanny i odpływ umieszczony na środku pozwala na kąpiel dla dwojga.


Progress, gdy lubimy długie kąpiele
Wanna owalna Progress mniejsza niż Clarissa, chociaż również imponuje przestronnością (150l pojemności przy wymiarze 180x85cm). Przyciąga wzrok wyprofilowanym wnętrzem, odpowiednią głębokością oraz nachyleniem ścian bocznych. Dzięki temu zapewnia swobodę ruchów i możliwość wygodnego oparcia się o opływowe powierzchnie wnętrza wanny. Model Progress również można instalować na środku łazienki.


Zanurzyć się w Ego
Owalna wanna Ego, mimo że ma mniejszą długość (163cm), jest najbardziej pojemnym produktem firmy KOŁO. Pomieści do 200l wody! Objętość, otrzymana dzięki wyprofilowanym ściankom, pozwoli zanurzyć w pachnącej, ciepłej kąpieli. Model Ego wzbogacono o prostokątną powierzchnię odkładcza na jednym z boków. Powierzchnia ta pomieści płyny do kąpieli, olejki eteryczne lub klimatyczne świece.

Przy wyborze wanny warto wypróbować ją jeszcze w sklepie i poprosić sprzedawcę o możliwość wejścia do środka. Tylko wówczas sprawdzimy, czy dany model spełnia nasze wyobrażenia o królewskiej kąpieli.


Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Koło