piątek, 26 lipca 2013

KOŁO Spark – nowa seria łazienkowa


Owalne kształty i klasyczne wzory to cechy charakterystyczne nowej serii łazienkowej marki KOŁO, która nadaje się do zarówno do mniejszych jak i tych większych łazienek. Spark stwarza duże możliwości aranżacji i jest komfortowa w użytkowaniu.

Klasyka ponad wszystko
Twórcy linii Spark zaakcentowali uniwersalną klasykę, która ma podkreślać inne elementy aranżacyjne, a sama emanuje prostotą. Umywalki dobrze współgrają z przeróżnymi wnętrzami. Umywalki tradycyjne Spark oferowane są w 3 wymiarach: 50, 55 oraz 60 cm. Nadają się więc do pomieszczeń różniących się wystrojem i powierzchnią. Mogą być zestawiane z półpostumentem lub szafkami Domino.

Z myślą o małej łazience
Ceramika Spark pasuje do niewielkich łazienek. Wygodne, półokrągłe umywalki pozwalają na optymalne wykorzystanie małej przestrzeni. W ograniczonym wymiarami wnętrzu sprawdzi się zwłaszcza umywalka narożna o wymiarze 35x45cm. Jest to ciekawe rozwiązanie, które idealnie pasuje m.in. do łazienki gościnnej.
Wisząca miska ustępowa Spark pasuje do innych elementów serii. Zasłonięte mocowanie ścienne zapewnia łatwość utrzymania w czystości. Może być wyposażona w komfortową deskę sedesową wolnoopadającą , która jest przystosowana do szybkiego demontażu. Zakup WC Spark wraz ze stelażem podtynkowym zapewnia dopasowanie wszystkich części. Stelaż KOŁO TECHNIC, pozwala np. na montaż WC w narożniku, a stelaż SLIM – o głębokości tylko 10cm – pozwala na oszczędność miejsca.

Wanna Spark – prostota w każdym calu
Prostokątna forma daje sporo możliwości ulokowania wanny w łazience, a klasyczny sposób zaokrąglenia wewnętrznych rantów daje komfort kąpieli. Cztery długości wanny 140 - 170cm pozwalają na dopasowanie gabarytów do niemal każdego wnętrza. Dla tych, którzy lubią ożywcze prysznice, istnieje możliwość instalacji parawanu nawannowego (dotyczy wanien o szer. 75cm).
Wanny wykonane są z akrylu sanitarnego, tworzywa miłego w dotyku, które długo utrzymuje temperaturę wody oraz jest łatwe w czyszczeniu. Panele z odpornego MDF w kolorze wenge lub białym umożliwiają obudowanie boków wanny.


Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Koło