poniedziałek, 1 lipca 2013

Kolekcja mebli skrzyniowych Queen Collection firmy Unimebel

Jadalnia - meble z kolekcji Queen Collection
Połączenie tradycji z nowoczesnością? Mariaż w 100 procentach naturalnego, litego drewna, giętych elementów jesionowych i niepowtarzalnych okuć? Trwałe meble, spełniające najwyższe kryteria jakości, wyróżniające się niepowtarzalnym charakterem? W odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów, firma Unimebel prezentuje kolekcję mebli skrzyniowych Queen Collection.

Jakość to podstawa
Projektując wnętrza, wyposażając mieszkanie, zwracamy uwagę na funkcjonalność, design produktu i jakość. Tak samo jest w przypadku mebli. Te wykonane z wysokogatunkowych surowców to inwestycja oraz gwarancja trwałości na długie lata. Znakomicie zdają sobie z tego sprawę projektanci firmy Unimebel, dlatego kolekcja Queen Collection wykonana jest w całości z litego drewna przy wykorzystaniu tradycyjnych metod stolarskich. Co ważne, przy produkcji mebli zastosowano wysokiej klasy, ekologiczne barwniki, a także twarde olejowoski. Dzięki temu, wydobyte zostało naturalne piękno drewna. Ponadto, uzyskana powłoka woskowa – szlachetna, przyjemna w dotyku, prócz walorów estetycznych, jest także w pełni ekologiczna i spełnia normy dla mebli oraz zabawek dziecięcych. W odróżnieniu od stosowanych starych technik malarskich, powłoki lakiernicze aplikowane na meblach z kolekcji Queen Collection, są odporne na działanie wody, napojów oraz podstawowych detergentów. Co ważne, niewielkie rysy czy też inne, drobne uszkodzenia można z łątwo usunąć, polerując powierzchnię mebla. Projektanci firmy Unimebel zadbali o każdy detal, czego najlepszym przykładem są zastosowane, przy produkcji mebli z kolekcji Queen Collection, okucia. Odlewane mosiężne uchwyty – szyldy oraz tradycyjne zawiasy, pięknie komponują się z zaproponowaną stylistyką kolekcji.

Królewski wachlarz możliwości
Kolekcja Queen Collection m arki Unimebel jest wyjątkowo bogata. W jej skład wchodzą bowiem meble skrzyniowe, dzięki którym użytkownik ma możliwość zaaranżowania wnętrz wielu pomieszczeń. Wśród elementów znaleźć można wyposażenie jadalni, salonu, gabinetu, sypialni.

Zestaw mebli do jadalni to: dwie komody o szerokości 182cm i 97cm, krzesła z ergonomicznie profilowanymi oparciami oraz elegancki kredens z mosiężnymi uchwytami, który dostępny jest w dwóch wariantach: 182cm/60cm/200cm oraz 146cm/58cm/200cm. Uzupełnienie wystroju stanowi duży, rozkładany stół, o szerokości 180cm. Dzięki funkcji przedłużania: 2x45cm, użytkownik zyskuje możliwość decydowania o wymiarach stołu, zgodnie ze swoimi potrzebami.
W kolekcji znajdziemy także meble stanowiące doskonałą propozycję dla wyposażenia gabinetu, jak chociażby dwu bądź trzydrzwiową szafę, krzesło o wymiarach 42cm/ 57,5cm/ 92cm, biurko, drewniany stół, który również można przedłużyć o 45cm.
Aranżując wnętrze salonu warto zwrócić uwagę na komodę, na której to umieścić można zdjęcia i inne elementy dekoracyjne. Do wyboru jest również komoda idealna dla sprzętu RTV. Bez wątpienia wystrój zyska na elegancji jeśli nad komodą zawiśnie okazałe lustro, a w centralnym punkcie salonu zostanie umieszczona misternie wykonana ława.
Głównym elementem każdej sypialni jest łóżko. W skład kolekcji Queen Collection wchodzą dwa, duże i wygodne, dostępne w kilku wymiarach. Dodatkowo do łóżka można zamówić szafkę nocną, szafę, toaletkę z krzesłem oraz lustro.

Wszystkie meble z kolekcji Queen Collection utrzymane są w jednolitej stylistyce, dzięki czemu mamy gwarancję, że wnętrze zachowa spójny charakter. Kolekcja Queen Collection to przykład najwyższej jakości, drewnianych mebli o niepowtarzalnym, ponadczasowym charakterze. Pieczołowitość wykonania, a także fakt, że każdy element uszlachetniany jest ręcznie, z pewnością docenią wszyscy dla których ważna jest niepowtarzalność i piękno.

Więcej informacji: www.unimebel.pl

Źródło: FlyPR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Unimebel