poniedziałek, 22 lipca 2013

Czysta przyjemność z kabinami SANPLAST SA


Po aktywnych letnich dniach spędzonych na świeżym powietrzu, orzeźwienie przyniesie nam chłodny prysznic. Kabiny prysznicowe marki Sanplast to sposób na komfortowe odświeżenie i wspaniałe samopoczucie.

Dlaczego warto wybrać kabinę prysznicową?
Za wyborem kabiny przemawia kilka argumentów. Prysznic to oszczędność czasu, co w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie. W kabinie zużywamy o 1/3 mniej wody niż w czasie kąpieli wannie, a to dodatkowa oszczędność dla portfela. Ponadto prysznic jest idealnym rozwiązaniem do łazienek o małej powierzchni, których projektowanie jest często walką o każdy centymetr kwadratowy.

Zalety kąpieli pod prysznicem docenią przede wszystkim kobiety. Po pierwsze – jest on korzystniejszy dla skóry, szybki prysznic nie wysusza skóry tak, jak długa kąpiel w wannie. Po drugie polewanie ciała chłodnym strumieniem poprawia jędrność skóry i pomaga w walce z cellulitem.

Kabinowe inspiracje
Modele kabin Sanplast na pewno przypadną do gustu wielbicielom prysznicowych przyjemności, którzy cenią sobie jakość kąpieli. Dostępnych jest dziesięć serii kabin, które różnią się designem, kształtem, wymiarami, oraz dostosowane są do zasobności każdego portfela. Miłośnikom klasycznych rozwiązań na pewno przypadną do gustu kabiny z linii EkoPlus, Aspira, oraz Classic, wyróżniające się klasycznym wyglądem i funkcjonalnością. Zwolennikom modernistycznego wzornictwa powinny spodobać się kabiny Free line i Prestige III. Dla wyjątkowych estetów, dedykowane są kabiny z linii Altus (okrągłe z kryształowym uchwytem), oraz Avantgarde (prostokątne i półokrągłe), łączące piękno i elegancję w nowoczesnej formie. Space Line, czyli modne „mniej znaczy więcej” cechują natomiast duże powierzchnie i prostota formy. Ostatnie z oferowanych przez Sanplast serie, tj. TX i Vera, to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką wygodę kąpieli. Ich wymiary oraz elegancki wygląd będą ciekawym uzupełnieniem praktycznie każdej łazienki.

Prysznic to propozycja nie tylko dla młodych, aktywnych osób, a również dla ludzi starszych. Dla nich to wygoda i bezpieczeństwo. - Aby ułatwić kąpiel pod prysznicem np. osobom starszym można zamontować w kabinie uchwyt, ułatwiający wchodzenie jak i poruszanie się w jej wnętrzu. Dodatkowo brodziki dwóch popularnych serii: Space Line i Space Mineral mogą być wzbogacone o Pro Safe System. Jest to innowacyjna powłoka antypoślizgowa trwale aplikowana na powierzchnię akrylu i odlewu mineralnego, zapewniająca nowy wymiar bezpieczeństwa. - dodaje Małgorzata Hulisz- specjalista ds. marketingu Sanplast SA.

Gdy nadchodzą upalne dni, prysznic okazuję się zbawieniem. W domach, w których liczba mieszkańców jest nieco większa, a toaleta wszystkich domowników przeciąga się w nieskończoność, prysznic jest znakomitym rozwiązaniem na rozładowanie obleganej łazienki.


Źródło: AchA PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Sanplast