wtorek, 25 czerwca 2013

W harmonii z naturą – apartamenty na Górze Czterech Wiatrów

Apartamenty na Górze Czterech Wiatrów

Piękny wygląd, zdrowe materiały budowlane oraz efektowne wkomponowanie budynku w podmiejski krajobraz – to niektóre zalety nowo powstającego apartamentowca klasy premium, zlokalizowanego na zboczu Góry Czterech Wiatrów, zaraz przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Inwestycja realizowana jest z dbałością o najwyższą jakość i w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. Zgodnie z tymi kryteriami został wybrany projekt, technologie i materiały budowlane m.in. naturalne bloki Silka. Obiekt może stać się jednym z najatrakcyjniejszych projektów zrealizowanych na Mazurach w ostatnich latach.

Budowanie najwyższej klasy
Inwestor zadbał by apartamenty klasy premium wyróżniały się nie tylko dogodną lokalizacją i atrakcyjnym projektem, ale także nowoczesnymi i wysokiej jakości rozwiązaniami budowlanymi. W przypadku konstrukcji budynku zdecydowano się na bloki wapienno–piaskowe Silka.

Nasze inwestycje zawsze budowane są w zgodzie z najwyższymi standardami. Starannie dobieramy zarówno miejsce, jak i technologie budowlane. Myślimy przede wszystkim o komforcie i dobrym samopoczuciu mieszkańców – mówi Jerzy Tanajewski, właściciel firmy BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane. – O wyborze bloczków Silka zadecydowały ich wytrzymałość, dokładność wykonania, parametry akustyczne oraz naturalny, ekologiczny skład. Znaczenie miał też fakt, że ten materiał sprawdził się przy realizacji wielu naszych wcześniejszych inwestycji – dodaje Jerzy Tanajewski.

Nowoczesne materiały ścienne sprawiają, że lokatorzy mogą mieszkać spokojnie i bez hałasu.

Dzięki zastosowaniu na ściany międzylokalowe bloków Silka E24 które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi, mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i prywatnością – mówi kierownik budowy Rafał Korszlak, BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane.

Atutem bloków Silka są także ich parametry termiczne, które zapewniają komfort cieplny oraz przyjemny klimat pomieszczeń.

Bloki Silka zapewniają także akumulację ciepła, która sprawia, że w mieszkaniach jest dobry klimat i panuje w nich stabilna temperatura w ciągu doby. W nocy bowiem, kiedy temperatura na zewnątrz obniża się, Silka uwalnia ciepło nagromadzone z energii słonecznej w ciągu dnia – twierdzi kierownik budowy Rafał Korszlak.

Na komfort mieszkania wpływa także dobre rozplanowanie pomieszczeń, a przyszłych lokatorów relaksować może piękny widok z okna na jezioro Czos.

Na co mogą liczyć przyszli mieszkańcy?
Budynek składa się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z użytkowym poddaszem i podziemnym garażem. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 36 apartamentów mieszkalnych. Apartamenty na parterze posiadają taras, a te zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze przestronny balkon. Mieszkania na drugim piętrze są dwupoziomowe, połączone z poddaszem.

Mieszkańcy w cenie apartamentu otrzymują miejsce postojowe i komórkę lokatorską w podziemnym garażu. Ponadto mają zapewnioną własność udziału w działce rekreacyjnej z placem zabaw, boiskiem i dostępem do jeziora. Na jego brzegu planowane jest miejsce wypoczynkowe z plażą i pomostem.

– Obiekt zostanie oddany do użytkowania najpóźniej jesienią 2013 roku. Cena za 1 m2 wynosi do 5190 zł brutto. Powierzchnia apartamentów jest różnorodna – każdy lokator powinien znaleźć optymalną przestrzeń dla siebie. Największy apartament ma 88 m2, a najmniejszy 51 m2. Każdy z nich posiada taras, z którego widok skierowany jest na jezioro Czos. Powierzchnia jednego tarasu to nawet 27m2 – informuje Agnieszka Sala, specjalista ds. obsługi nieruchomości firmy BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji należy odwiedzić stronę: www.budextan.pl

Więcej informacji o produktach Silka można znaleźć na stronie: www.ytong-silka.pl

Informacja o firmach zaangażowanych w inwestycję:
Jerzy Tanajewski BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane działa na polskim rynku od osiemnastu lat. Szczególnie dynamicznie na Mazurach, gdzie buduje średnio 1-2 hotele w ciągu roku. Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane jest firmą rodzinną. Zatrudnia ok. 220 pracowników.

Projekt apartamentowca na Górze Czterech Wiatrów opracowała olsztyńska pracownia projektowa Dżus GK Architekci.

Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): XELLA Polska Sp. z o.o.