wtorek, 25 czerwca 2013

Technologia oszczędzająca nasz czas i pieniądze


Nowoczesne technologie w łazience – powłoka DP active Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, ma w swojej ofercie kabiny prysznicowe oraz parawany nawannowe ze specjalną powłoką DP active, dzięki której oszczędzamy czas, energię i pieniądze. Zapewnia ona łatwiejsze utrzymanie czystoœci i sprawia, że brud nie przylega tak mocno do powierzchni szklanych.

Technologie, dzięki którym możemy przyspieszyć codzienne obowiązki związane z utrzymywaniem sprzętów domowych w czystości, są dużym ułatwieniem. Aquaform od wielu lat stosuje różne rozwiązania, które pomagają użytkownikom w bieżącym utrzymaniu mebli i innych urządzeń łazienkowych w czystoœci, a także sprawiają, że służą im przez długi czas. Jedną z tych technologii jest powłoka DP active stosowana przy produkcji kabin prysznicowych i parawanów nawannowych Aquaform. – Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo naszym klientom zależy na utrzymaniu czystoœci w łazience. Dlatego tworzymy nasze produkty z myślą o wygodnych i oszczędnych rozwiązaniach. Powłoka DP active daje możliwość szybkiego umycia powierzchni szklanych bez większego wysiłku -– mówi Anna Kaczmarek, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform S.A.

Co to jest powłoka DP active?
W wodzie, jakiej używamy na co dzień, znajduje się wiele substancji mineralnych, które oddziałują nie tylko na naszą skórę, ale także na sprzęty jakich używamy w domach. Często jest to twarda woda - kamień osadza się w różnych zakamarkach, a podczas kąpieli dochodzi również m.in. osad z mydła. Substancje mineralne zawarte w wodzie gromadzą się na powierzchni szkła naszych kabin prysznicowych, a nawet wchodzą z nim w reakcje chemiczne.

Z czasem prowadzi to do powstawania przebarwień, których nie da się usunąć zwykłymiœśrodkami czyszczącymi. Właśnie dlatego Aquaform proponuje kabiny prysznicowe i parawany nawannowe ze szkłem pokrytym powłoką DP active.

Powłoka DP active jest zaawansowaną technologicznie powłoką polimerową, której zastosowanie w produkcji powoduje maksymalne wygładzenie nierównej powierzchni szkła. Dzięki temu ograniczone zostaje powstawanie osadów na szkle. Ważny jest w tym przypadku także efekt hydrofobiczny, co oznacza, że powłoka zastosowana na szkle „odpycha” wodę, zabezpieczając œściany kabiny czy parawanu przed przywieraniem osadów.

Kabiny i parawany Aquaform z powłoką DP active
Kabiny prysznicowe i parawany, które pokryte są powłoką DP active, wystarczy spłukać czystą wodą i przetrzeć szmatką. W ofercie Aquaform dostępna jest także odżywka DP active, dzięki której możemy zregenerować powłokę aby cieszyć się jej zaletami jeszcze dłużej. Wśród kabin Aquaform z powłoką DP active znajdują się linie: Solitare, Soul, zestaw Lava, Salgado, Sol de Luxe, Silva, Glass 5, Lazuro. Wsród parawanów pokrytych połwoką DP active jest linia Deli.

Orientacyjne ceny kabin prysznicowych i parawanu z powłoką DP active:
* Kabina Sol de Luxe – od 2337 zł brutto
* Kabina Salgado – od 2337 zł brutto
* Kabina Soul – od 1598 zł brutto
* Kabina Solitare – od 2090 zł brutto
* Kabina Lazuro – od 1572 zł brutto
* Drzwi do kabiny wnękowej Silva – od 1106 zł brutto
* Kabina Glass 5 – od 1844 zł brutto, drzwi do kabiny wnękowej Glass 5 –od 799 zł brutto
* Zestaw Lava (kabina + brodzik) – ok. 2705 zł brutto
* Parawan Deli –ok. 799 zł brutto
Źródło: GlobalBrand Institute
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Aquaform S.A.