czwartek, 27 czerwca 2013

Statuetka Budowlanej Marki Roku 2013 dla ROCKWOOL


Wysoką jakość produktów ROCKWOOL została doceniona już po raz ósmy z rzędu. Firma zajęła I miejsce w kategorii producentów wełny mineralnej, potwierdzając swoją pozycję lidera rynkowego.

Tytuł Budowlanej Marki Roku jest przyznawany od 10 lat. W tym okresie nagroda zdobyła prestiż oraz uznanie reprezentantów branży. O wynikach decydują wykonawcy, czyli osoby o największym doświadczeniu w pracy z produktami. – Ze względu na swoją specyfikę, nagrodę można potraktować jak rynkowy papierek lakmusowy dla producentów oraz inwestorów. Ósmy tytuł z rzędu to dla nas sygnał, że nasze materiały cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków. Właśnie z tego powodu przykładamy do tego wyróżnienia tak dużą wagę. Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy przyłożyli się swoją pracą do tego sukcesu – komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Swoją pozycję firma ROCKWOOL zawdzięcza m.in. zaangażowaniu w akcje edukacyjne, promujące rozwiązania efektywne energetycznie w budownictwie. Jedną z ostatnich inicjatyw przedsiębiorstwa jest kampania „Więcej niż skała”, przybliżająca główne wyróżniki skalnej wełny mineralnej: bezpieczeństwo pożarowe, odporność na wilgoć, komfort akustyczny oraz pewność inwestycji. – Odpowiednia termoizolacja to nic innego, jak gwarancja wieloletnich oszczędności na kosztach ogrzewania. W przypadku skalnej wełny mineralnej, dochodzą do tego także inne korzyści. Dlatego warto o tym mówić – podsumowuje Łukasz Glapa.

Organizatorem plebiscytu na Budowlaną Markę Roku jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, specjalizująca się w badaniach sektora inwestycyjno-budowlanego. Wyniki oparto na próbie ankietowej, przeprowadzonej na reprezentatywnej grupie firm wykonawczych.

Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Rockwool