czwartek, 20 czerwca 2013

Przygotowania do szkoły z Dulux Family Zone

Czas wakacyjnego wypoczynku to idealny moment, żeby zadbać o przestrzeń dzieci, tak aby w kolejnych miesiącach pełne energii mogły oddawać się naukowym wyzwaniom. W stworzeniu inspirującego otoczenia dla swoich pociech, rodzicom pomoże farba Dulux Family Zone wyróżniona certyfikatem „Pozytywna opinia” przez instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Wakacje to podróże, nowe przyjaźnie, ciekawe miejsca i wiele niezwykłych przeżyć. To również dobry czas na zmianę przestrzeni dla najmłodszych członków rodziny i przygotowanie pokoju dziecięcego na nowy rok szkolny. Rodzice już teraz powinni pomyśleć o odświeżeniu wnętrza, które może zaowocować nie tylko dobrym samopoczuciem jego mieszkańca, ale również lepszymi wynikami w nauce.
- Strefa snu, zabawy i nauki – te trzy przestrzenie często muszą pomieścić się w jednym, dziecięcym pokoju. To bardzo istotne, aby każda z nich była idealnie dostosowana do potrzeb dziecka, nie tylko pod względem umeblowania, ale również zastosowanej kolorystyki – mówi Magda Jeziorowska, architekt wnętrz z pracowni de novo.

Jeśli chcemy dodać blasku kącikowi do nauki, pomalujmy go kolorem Dulux Family Zone muśnięcie słońca lub światło dnia. Zastosowanie jasnych kolorów i odpowiedniego oświetlenia, będzie sprzyjać edukacyjnym zmaganiom małego naukowca. Jeśli zależy nam, aby dziecko nie straciło energii w pochmurny dzień i zawsze miało mnóstwo kreatywnych pomysłów, zdecydujmy się na niebanalne połączenie dwóch ożywczych kolorów np. Dulux Famly Zone soczysty aloes i pogodne niebo, które ożywią strefę zabawy. Stonowane barwy, takie jak Dulux Family Zone płatki róży czy naturalny len, zapewnią podopiecznym spokojny sen.

Jednak nie tylko szeroka paleta kolorów, ale przede wszystkim komfort i poczucie bezpieczeństwa to znaki rozpoznawcze Dulux Family Zone. Dowodem na to jest docenienie produktu przez instytut „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, który przyznał swój certyfikat – „Pozytywną opinię” farbom Dulux Family Zone. Instytucja doceniła unikatową recepturę bez dodatków rozpuszczalników, zapewniającą szczególną troskę o bezpieczeństwo użytkownika. Dlatego farby z tej serii to wyjątkowy produkt przygotowany do aranżacji przestrzeni, w których przebywają dzieci.

- Pokoje dla dzieci to bardzo specyficzna przestrzeń, która powinna spełniać oczekiwania dwóch, bardzo wymagających stron – rodziców i ich dzieci. Idealnym połączeniem tych światów są farby Dulux Family Zone, które oferują nie tylko najwyższą jakość produktu, ale również szeroką paletę barw – mówi Danuta Baprawska, PR Manager marki Dulux, prywatnie mama dwóch córek.

Dodatkowo Dulux Family Zone jest nie tylko wydajny, ale również odporny na zmywanie i dobrze pokrywa malowaną ścianę, i jednocześnie charakteryzuje się minimalnym poziomem zapachu i emisji lotnych związków organicznych. Specjalnie przygotowana receptura pozwala na korzystanie z odświeżonych wnętrz krótko po naniesieniu kolor. Dzięki temu każdy rodzic będzie mógł cieszyć się efektem niemal od razu po pomalowaniu, mając pewność, że użył produktów najwyższej jakości.

***
Dulux Family Zone to emulsja lateksowa do ścian i sufitów przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, w tym m.in. w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, służby zdrowia i ośrodkach oświatowo-wychowawczych. Unikatowa receptura bez dodatków rozpuszczalników odznacza się minimalnym poziomem zapachu i emisji lotnych związków organicznych, przy jednoczesnych wysokich parametrach krycia i odporności na zmywanie.

Źródło: Akzo Nobel
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Akzo Nobel