środa, 19 czerwca 2013

Przedpokój dobrze skomponowany

Meble w przedpokoju
Przedpokój odgrywa w domu ważne funkcje: komunikacyjną – łącząc ze sobą pokoje - oraz reprezentacyjną – to w nim przyjmujemy gości. Jest też po prostu jednym z pomieszczeń, które warto optymalnie zagospodarować oraz zaaranżować zgodnie z trendami.Stylowa fuzja
Marka Bydgoskie Meble proponuje nie tylko praktyczne rozwiązania do przechowywania odzieży wierzchniej czy obuwia, ale też nadaje już od progu stylowy ton całemu wnętrzu.

Szyk od progu
Wśród nowości na rynku meblarskim, warto zwrócić uwagę na kolekcję Laviano. Jest kontynuacją serii mebli do salonu, jadalni i sypialni, a w propozycjach na 2013 rok znajdziemy również przedpokój utrzymany w jednakowym stylu. We właściwy sobie sposób łączy klasyczne rozwiązania projektowe z nowoczesnymi technologiami. W meblach wykorzystano naturalne drewno, wysoki połysk frontów oraz metalowe detale. Szary piaskowy kolor w połączeniu z naturalną okleiną w wybarwieniu anegre wenge nadaje ciepłej tonacji i urzeka elegancją, wymykającą się sztampowym rozwiązaniom.

Ergonomiczne rozwiązania
Bogaty wybór elementów gwarantuje pełne wykończenie przestrzeni przedpokoju, ale też sugeruje i zapowiada to, co znajdziemy w kolejnym pomieszczeniu. Szafa na ubrania, komoda, praktyczna szafka na buty pozwalają utrzymać porządek już na wejściu. Deska wieszakowa to praktyczne i estetyczne rozwiązanie: wyznacza w elegancki sposób miejsce na nakrycia wierzchnie i tym samym zapobiega zabrudzeniom ściany. Niezbędnym dodatkiem każdego przedpokoju jest oczywiście lustro, a całość kolekcji uzupełnia ławeczka do wygodnej zmiany butów.
„Przedpokój jest często zaniedbywany wzorniczo, a powinien być wizytówką domu i nawiązywać do pomieszczeń, do których prowadzi. – mówi Paweł Pawełkiewicz, brand manager Bydgoskie Meble - Oprócz rozwiązań ergonomicznych, często zależnych od powierzchni tego miejsca, warto mieć na nie dodatkowy pomysł aranżacyjny.”


Źródło: IMS Group
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Bydgoskie Meble