niedziela, 16 czerwca 2013

Nowa linia środków czyszczących Kärcher


Kärcher wprowadził do oferty nową linię środków do czyszczenia ręcznego. Nowa gama produktów znajduje zastosowanie w czyszczeniu podłóg, sanitariatów, powierzchni szklanych i innych. Wszystkie produkty mają świeży delikatny zapach, są przyjazne dla środowiska i nie zawierają alergenów.

Środki posiadają unijny znak „stokrotki” poświadczający, iż produkty Kärcher zostały przetestowane przez niezależne jednostki w zakresie rygorystycznych kryteriów ekologicznych i użytkowych. Każdy z produktów został oznaczony innym kolorem, określającym obszar zastosowania, w celu łatwiejszej identyfikacji.

Na gamę nowych produktów składają się: czerwona linia środków CA 10 o konsystencji żelu idealnie nadających się do dogłębnego czyszczenia sanitariatów, czerwona linia środków CA 20, używanych do codziennej konserwacji sanitariatów. Środki te usuwają efektywnie wapień, osady z mydeł oraz inne typowe dla sanitariatów zabrudzenia, nie pozostawiając śladów smug i zacieków. Z nowej serii dostępny jest także środek do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni (blatów, szafek czy parapetów) CA 30, który znakomicie usuwa resztki jedzenia, plamy po tłuszczu, nikotynie, kawie, ślady po butach i obcasach. Wszystkie szklane i plastikowe powierzchnie mogą być czyszczone białą linią środków CA 40, która efektywnie usuwa ślady po palcach, kurz, zanieczyszczenia emisyjne, mineralne czy tłuste plamy. Z kolei zielona linia środków CA 50 została opracowana specjalnie do czyszczenia podłóg.

Nowa linia środków ma zastosowanie w branży BSC, hotelach, instytucjach publicznych (szkoły, przedszkola), biurach.

Źródło: Karcher
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Karcher