środa, 19 czerwca 2013

Kwiaty za szkłem – plytki ceramiczne w nowej odslonie

Ceramika Tubądzin - nowoczesne płytki Coll
Ponadczasowy, kwiatowy motyw ujęty w ramy nowoczesnej techniki tworzenia płytek to nowa propozycja aranżacyjna marki Tubądzin. Płytki z kolecji Coll, przefiltrowane przez szklaną strukturę, wyglądają niczym obrazy powieszone na ścianach galerii sztuki.

Kwiatów nigdy dość!
Zdawałoby się, że o motywie kwiatowym powiedziano już wszystko. Nic bardziej mylnego. Tak, jak niepowtarzalna jest natura, tak wiele pomysłów możemy z niej zaczerpnąć. Uważna obserwacja otaczającego świata i odrobina wyobraźni potrafi wykreować jeszcze wiele niepowtarzalnych wzorów. I taka jest nowa kolekcja Coll marki Tubądzin, która zaskakuje nie tylko obrazową grafiką, ale i niebanalną strukturą płytek.

Łazienka w rozkwicie
Coll to bukiet w dwóch odsłonach. Wyraziste kwiaty o miodowych płatkach otoczone liśćmi w intensywnym odcieniu cadet blue, wprowadzą do pomieszczenia nastrój budzącego się do życia ogrodu. Takie połączenie kolorystyczne nie tylko rozświetli naszą łazienkę, ale pozwoli nam zatrzymać ciepłe dni na cały rok. Druga kompozycja to monochromatyczny kwiat jabłoni, ujęty w trójelementowy obraz ścienny. Taki dekor będzie dobrą propozycją dla tych, którzy szukają spokojnych klasycznych rozwiązań i lepiej czują się wśród stonowanych, wyciszonych barw. Cztery kolory: biały, szary, miodowy i niebieski można swobodnie łączyć, tworząc tym samym niepowtarzalne tło dla wybranego dekoru lub obrazu ściennego.

Gra szkła i światła
W kolekcji Coll mozaiki, płytki, obrazy ścienne oraz sprawiające wrażenie wypukłych sztabek dekory pokryto warstwą filtru w postaci wąskich, szklanych pasków. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie ciekawego efektu rozprowadzenia światła po płytce oraz nadaje jej głębi, a aranżacja nabiera nowoczesnego i niebanalnego charakteru.
Kolekcja marki Tubądzin została zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukając designerskich nowinek, nie zapominają o dobrym, sprawdzonym wzornictwie. To kolejny dowód na to, że nowoczesność może iść w parze z tradycją, a wrażliwość estetyczna jest pojęciem ponadczasowym.

Źródło: Tubądzin
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Tubądzin