wtorek, 25 czerwca 2013

KLUDI TRENDO - smukła, modna, oszczędna


Popularna linia armatury kuchennej KLUDI TRENDO w bieżącym roku została poddana restylizacji. Nowe baterie są smuklejsze, bardziej ekonomiczne, jeśli chodzi o zużycie wody oraz dostępne w modnym wykończeniu stal szlachetna.

Premierowa prezentacja nowej wersji KLUDI TRENDO miała miejsce podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie.
W skład serii wchodzi obecnie siedem modeli baterii: podstawowy, do bezciśnieniowych urządzeń grzewczych, z przyłączem do pralki lub zmywarki, ze złączem Bajonett, Multi, Multi-Bajonett oraz z wyciąganą rączką natrysku. Taka różnorodność jest w stanie zaspokoić szerokie grono klientów o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach.

Seria KLUDI TRENDO w nowej odsłonie zachowała charakterystyczne wzornictwo, oparte na prostych, zaokrąglonych kształtach, jednak wylewka i uchwyt stały się bardziej smukłe. To sprawia, że forma baterii jest nowocześniejsza, szlachetniejsza i elegancka.

By uczynić baterie bardziej funkcjonalnymi i efektywnymi w zakresie oszczędności wody, zastosowano w nich nowy perlator Cascade M24x1.

Wszystkich, którzy we wnętrzach cenią modne wykończenia i nieco industrialne detale, zainteresuje informacja, że aż pięć modeli z serii KLUDI TRENDO dostępnych jest w wersji z powierzchnią stal szlachetna.

Te wszystkie udoskonalenia sprawiają, że seria KLUDI TRENDO nadal zdobywa uznanie klientów i gości w ich kuchniach.

Jedną z serii baterii kuchennych, które w ramach idących z duchem czasu zmian przeszły restylizację, jest popularna KLUDI BINGO STAR. Jej bezpretensjonalne klasyczne wzornictwo oraz rozwiązania techniczne od początku obecności na rynku przyciągały uwagę klientów.
W KLUDI BINGO STAR pojawiła się obecnie znacząca innowacja techniczna – najmniejsza na świecie dwustrumieniowa wylewka typu pull down. Wyciągana wylewka ma 24mm średnicy i umożliwia ustawienie dwóch strumieni wody: zwykłego i natryskowego. Wyciąganie węża i jego powrót na miejsce odbywa się sprawnie i cicho. Wąż zatrzymuje się automatycznie, przy czym położenie przycisku można dowolnie zmieniać.

Źródło: Profundo PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Kludi