piątek, 21 czerwca 2013

Dekoral z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku

Marka Dekoral kolejny raz została doceniona przez fachowców. W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku w kategorii „Farby dekoracyjne” otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku. Wyróżnienia przyznano na podstawie badania opinii 2000 firm wykonawczych, zrealizowanego przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Ranking Marek Budowlanych to najbardziej prestiżowe i cenione w branży budowlanej zestawienie, organizowane przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Jest ono tworzone na podstawie badania opinii ponad 2000 firm wykonawczych (wśród analizowanych aspektów znalazły się m.in. jakość produktu w odniesieniu do oferty konkurencji, stosunek jakości do ceny, a także deklarowana częstość stosowania produktów danej marki). W tegorocznej edycji oceniono łącznie 21 kategorii produktowych. W kategorii „Farby dekoracyjne” kolejny rok z rzędu niekwestionowanym liderem okazała się marka Dekoral. Decyzja ma ta tym większe znaczenie, że stoją za nią przede wszystkim głosy fachowców, a więc osób, które z produktami budowlanymi stykają się każdego dnia i jak mało kto potrafią ocenić ich jakość oraz przydatność: - Ponowne zdobycie tytułu Budowlanej Marki Roku to oczywiście ogromny sukces marki Dekoral oraz wszystkich osób zaangażowanych w prace z nią związane. Najważniejszy jest jednak fakt, że o tej decyzji zadecydowały głosy wykonawców czyli osób, które stosują nasze farby w swej codziennej pracy. Dlatego bardzo dziękujemy im za tak dobrą opinię. Z pewnością w tym roku będziemy mocno starać się, aby nasza oferta była jeszcze lepiej dopasa do potrzeb naszych klientów – mówi Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral.

Potwierdzeniem tych słów jest wyraźna polityka rozwoju produktów Dekoral, oparta na nieustannym rozbudowywaniu i ulepszaniu oferty. Jej przykładem jest m.in. tegoroczne poszerzenie oferty Dekoral o linię tynków elewacyjnych, wprowadzenie do sprzedaży nowej emulsji lateksowej Fashion Collection, a także wdrożenie innowacyjnych rozwiązań takich, jak np. iKonsultant, aplikacji pełniącej rolę wirtualnego doradcy klienta oraz Dekoral iColor czyli wirtualnego wizualizera kolorów dedykowanego dla smartfonów.

Źródło: Royal Brand PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Dekoral