czwartek, 20 czerwca 2013

Bambusowa podłoga - MIX korzyści

Ekonomiczna i ekologiczna podłoga? Tak! Na rynku pojawiły się deski bambusowe MIX marki WildWood o dwóch różnych, niestandardowych długościach: 12,1 i 6,1 cm. Możliwość miksowania desek krótszych z dłuższymi pozwala nie tylko na oszczędny zakup, dopasowany do każdej przestrzeni, ale także na indywidualny projekt układu desek na podłodze. Nowa podłoga Wild Wood dostępna jest w dekorach: „Natural Mix” i „Karmel Mix”.

Nowe podłogi są ekonomiczne nie tylko ze względu na lepszą, niską cenę. Są wydajne, ponieważ dwie różne długości desek zapewniają mniej odpadu przy ich układaniu. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt estetyczny – deski bambusowe WildWood z kolekcji MIX pozwalają na ułożenie ciekawego wzoru, który z powodzeniem nada podłodze efekt parkietu. Obydwa dekory kolorystyczne doskonale pasują do wnętrz o otwartej przestrzeni.

Podłoga „Karmel Mix” świetnie skomponuje się z odważnymi, ciemnymi kolorami, takimi jak ognista czerwień czy głęboka czerń, przeplatanymi białymi akcentami na suficie i ścianach. Taka kompozycja to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie boją się radykalnych posunięć przy aranżacji wnętrz.

Zwolennikom stonowanych, naturalnych barw i dobrze oświetlonych wnętrz spodoba się „Natural mix”, rozświetlający pomieszczenie, a tym samym dodający mu przestrzeni.

Podłogi bambusowe MIX są łatwe w montażu, dzięki ich łączeniu na tak zwany uni-click, pozbawiony konieczności użycia kleju. Pomysłowa konstrukcja wypustu i pióra bezproblemowe umożliwia zatrzaskowe łączenie paneli.


Źródło: Public Bridge
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Domino